Kitaplarımız

Pediatri Uzmanı Nasıl Olurum KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocuklarda Ateş KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 Soruda Demir Çinko Birlikteliği TÜKENDİ. Aile Hekimliği Başucu Kitabı TÜKENDİ. Alerjik Hastalıklara Pratik Yaklaşım KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Asid Peptik Hastalıklar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocuklarda Alerji Tanıdan Tedaviye KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Hipertansıyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler TÜKENDİ Kalp Hastalıklarında Sizin Sorularınıza Cevaplar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Pediatrik Gastroentroloji ve Beslenme KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Yetişkin ve Çocuklarda Probiyotikler TÜKENDİ. 30 Soruda Grip KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. HİPERTANSİYON TANI VE TEDAVİSİ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. ÇOCUKLARDA ENFEKSİYON HASTALIKLARI KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Kardiyoloji Tanı ve Tedavi Yaklaşımları TÜKENDİ. NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocuklarda Antibiyotik Kullanım İlkeleri & Antibiyotikler KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Dermatolojik Hastalıklarda Çinko`nun Önemi TÜKENDİ. Çocukluk Çağında Meningokok Hastalıkları KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 SORUDA ÇOCUKLARDA BESİN ALERJİLERİ Besin Alerjisi Nedir Ne Değildir? Kargo ücreti Alıcıya Aittir. ÇOCUK ENFEKSİYONLARINA GÜNCEL YAKLAŞIMLAR TÜKENDİ. Karotis Arter Darlıkları: Cerrahi Tedavi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 SORUDA AŞI KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Diyet & Dermatolojik Hastalıklar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. TUS VE YDUS İÇİN YENİDOĞAN SORU BANKASI Kargo Ücreti Alıcıya Aittir. Gölgenin Rengi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocukluk Çağında Akut İshalleri TÜKENDİ. Kanıta Dayalı Dermatolojik Tedavi E- Book 1 adet Makale Pratik Neonatoloji KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Biyoistatistik ve Kanıta Dayalı Laboratuar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR Yenidoğanın Enfeksiyon Hastalıkları E-Book Kuyruksuz Tilki KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Gölgesini Kaybeden Çocuk KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Uzun Kuyruk KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Bilge Kaplumbağa Evcimen KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Kaku KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 Soruda Pnömoni TÜKENDİ. 30 Soruda Primer İmmün Yetersizlikler KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Eyfel Kulesi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Luka`nın Çam Ağacı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Gölge Satıcısı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Gölgelerin İsyanı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Rüya Perisi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Sincap ile Fındık Ağacı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. ÇOCUKLARDA HER YÖNÜYLE COVİD-19 KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. MENOPOZ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

Üye Girişi

Zorunlu

Zorunlu

ÇOCUKLARDA ENFEKSİYON HASTALIKLARI KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

₺250,00

Aynı Gün Kargolama - 3-4 İş Gününde Teslimat

Yazarlar : Prof. Dr. Haluk ÇOKUĞRAŞ
Yayın Tarihi : 2015
ISBN : 978-605-64466-7-2
Baskı Sayısı :
Dil : Türkçe
Sayfa Sayısı : 438
Yayıncı : Selen Yayıncılık

ÇOCUKLARDA ENFEKSİYON HASTALIKLARI KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Açıklaması

Çocuk doğduğu andan itibaren sürekli büyüyen, değişen ve yeni yeni işlevler kazanan bir varlıktır. Yenidoğan döneminden ergenliğe dek, tüm çocukluk çağı boyunca yaşına özgü çeşitli sorunlar çocuk sağlığını tehdit etmektedir. 
Enfeksiyon hastalıkları, tıbbın insanoğlunun en büyük başarıları kazandığı bir alanıdır. Geçmişte çiçek, veba, sıtma ve tüberküloz gibi pek çok hastalık, insanlık tarihinin şekillenmesinde rol oynamıştır.  İnsanoğlu ile mikroorganizmalar arasındaki mücadele, yeni geliştirilen antibiyotikler ve enfeksiyon etkenlerinin bunlara karşı geliştirdikleri direnç mekanizmaları nedeniyle hiç bitmeyecek gibi gözükmektedir. Bütün bu süreçte, geliştirilen  aşılar, insanoğlunun enfeksiyonlarla mücadelesindeki en önemli kazanımlarıdır. Bulunan tüm ilaçlara, aşılara, sağlık sistemindeki iyileştirme çalışmalarına, destek tedavilerine ve daha iyi bakım koşullarına rağmen enfeksiyon hastalıkları, insanları ve bu arada da çocukları tehdit etmeye devam etmektedir. Özellikle günümüzde yayılma eğilimleri gösteren Ebola, MERS-Co gibi virüsler, giderek daha fazla insanın sağlığı açısından risk oluşturmaktadır.
Çocuklarda enfeksiyon hastalıkları pediatrinin en önemli konularından birisidir. Bu kitapta, basit ama çok sık görülen üst solunum yolu enfeksiyonlarından, daha ciddi ve hayatı tehdit eden enfeksiyonlara kadar geniş bir yelpazede, pediatrideki önemli enfeksiyonları ele almayı amaçladık.
Elinizdeki kitapta, belli başlı enfeksiyon hastalıkları, konularında yetkin isimler tarafından, son bilgiler ışığında ayrıntılı olarak işlenmiştir. Bu kitaba katkıda bulunan tüm yazarlara emekleri için şükranlarımı sunarım.
Bu kitabın, sadece çocuk hekimlerinin değil, pratisyen hekimlerin, aile hekimlerinin ve tıp fakültesi öğrencilerinin de başvurabilecekleri bir kaynak olmasını umar, okuyuculara ve tedavi edecekleri minik yavrularımıza yararlı olmasını dilerim.
Benzer Kitaplar

Kardiyoloji Tanı ve Tedavi Yaklaşımları TÜKENDİ.

Selen Yayıncılık

0,00
İncele

Yetişkin ve Çocuklarda Probiyotikler TÜKENDİ.

Selen Yayıncılık

0,00
İncele

30 Soruda Demir Çinko Birlikteliği TÜKENDİ.

Selen Yayıncılık

0,00
İncele

Pediatri Uzmanı Nasıl Olurum KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

Selen Yayıncılık

120,00
İncele

Pratik Neonatoloji KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

Tıbbi Yayınlar Merkezi

275,00
İncele

ONLİNE DESTEK

0212 419 02 29 no'lu telefonu
arayarak bize ulaşabilirsiniz.

FAX

0212 476 51 95 no'lu telefona Fax gönderebilirsiniz.

E-POSTA DESTEK

info@kliniktipdergisi.com adresimiden bize ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure, Akbank Sanal Pos ile sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.