Kitaplarımız

Pediatri Uzmanı Nasıl Olurum Çocuklarda Ateş 30 Soruda Demir Çinko Birlikteliği Aile Hekimliği Başucu Kitabı TÜKENDİ. Alerjik Hastalıklara Pratik Yaklaşım Asid Peptik Hastalıklar Çocuklarda Alerji Tanıdan Tedaviye Hipertansıyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler TÜKENDİ Kalp Hastalıklarında Sizin Sorularınıza Cevaplar Pediatrik Gastroentroloji ve Beslenme Yetişkin ve Çocuklarda Probiyotikler TÜKENDİ. 30 Soruda Grip HİPERTANSİYON TANI VE TEDAVİSİ ÇOCUKLARDA ENFEKSİYON HASTALIKLARI Kardiyoloji Tanı ve Tedavi Yaklaşımları NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ Çocuklarda Antibiyotik Kullanım İlkeleri & Antibiyotikler Dermatolojik Hastalıklarda Çinko`nun Önemi TÜKENDİ. Çocukluk Çağında Meningokok Hastalıkları 30 SORUDA ÇOCUKLARDA BESİN ALERJİLERİ Besin Alerjisi Nedir Ne Değildir? ÇOCUK ENFEKSİYONLARINA GÜNCEL YAKLAŞIMLAR TÜKENDİ. Karotis Arter Darlıkları: Cerrahi Tedavi 30 SORUDA AŞI Diyet & Dermatolojik Hastalıklar TUS VE YDUS İÇİN YENİDOĞAN SORU BANKASI Gölgenin Rengi Çocukluk Çağında Akut İshalleri TÜKENDİ. Kanıta Dayalı Dermatolojik Tedavi E- Book 1 adet Makale Pratik Neonatoloji Biyoistatistik ve Kanıta Dayalı Laboratuar Yenidoğanın Enfeksiyon Hastalıkları E-Book Kuyruksuz Tilki Gölgesini Kaybeden Çocuk Uzun Kuyruk Bilge Kaplumbağa Evcimen Kaku 30 Soruda Pnömoni TÜKENDİ. 30 Soruda Primer İmmün Yetersizlikler Eyfel Kulesi Luka`nın Çam Ağacı Gölge Satıcısı Gölgelerin İsyanı Rüya Perisi Sincap ile Fındık Ağacı ÇOCUKLARDA HER YÖNÜYLE COVİD-19 MENOPOZ

Üye Girişi

Zorunlu

Zorunlu

Çok Satan Kitaplar

Selen Medya Yayıncılık Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri 2009 yılından itibaren basım sertifikası olan bir yayınevidir. Sağlık sektörüne  Klinik Tıp Dergileri olarak süreli dergiler ve tıp kitapları ile yayın hayatına başladı.
 
 
Süreli yayınlarımız arasında özellikle, Klinik Tıp Aile Hekimliği, Klinik Tıp Pediatri, Klinik Tıp Bilimleri Dergisi, Türkiye’de  en çok okunan ve takip edilen dergiler arasında yerini almıştır. 
Ayrıca Klinik Tıp solunum Aktüel, Yetişkin ve Çocuklarda Probiyotikler, Genç Pediatristler ve İş Güvenliği & Hekimliği dergilerimiz de alanlarında farklı izler bırakmıştır.
               
Bu veriler çerçevesinde Selen Medya ve Yayıncılık, Türkiye’de en çok tekip edilen ilk üç tıp yayınevi arasındadır.
 
Doktorlarımıza ve İlaç firmalarına yenilediğimiz web sitemizle birlikte 2016 yılında online olarak da daha etkili ve faydalı hizmet vereceğiz.
Tıp sektöründe yeni araştırmaların ve bilgilerin online olarak hekimlerimize ulaşmasını sağlayacağız.  İlerleyen yıllarda amacımız, süreli yayınlarımızın Avrupa ve Dünya da Bilimsel tıp yayıncılığı alanında yerini alacaktır
 
 
Saygılarımla,
 
Selen Medya Yayıncılık Tanıtım ve Org. Hizmetleri
 

ONLİNE DESTEK

0212 419 02 29 no'lu telefonu
arayarak bize ulaşabilirsiniz.

FAX

0212 476 51 95 no'lu telefona Fax gönderebilirsiniz.

E-POSTA DESTEK

info@kliniktipdergisi.com adresimiden bize ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure, Akbank Sanal Pos ile sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.