Kitaplarımız

Pediatri Uzmanı Nasıl Olurum KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocuklarda Ateş KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 Soruda Demir Çinko Birlikteliği TÜKENDİ. Aile Hekimliği Başucu Kitabı TÜKENDİ. Alerjik Hastalıklara Pratik Yaklaşım KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Asid Peptik Hastalıklar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocuklarda Alerji Tanıdan Tedaviye KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Hipertansıyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler TÜKENDİ Kalp Hastalıklarında Sizin Sorularınıza Cevaplar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Pediatrik Gastroentroloji ve Beslenme KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Yetişkin ve Çocuklarda Probiyotikler TÜKENDİ. 30 Soruda Grip KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. HİPERTANSİYON TANI VE TEDAVİSİ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. ÇOCUKLARDA ENFEKSİYON HASTALIKLARI KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Kardiyoloji Tanı ve Tedavi Yaklaşımları TÜKENDİ. NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocuklarda Antibiyotik Kullanım İlkeleri & Antibiyotikler KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Dermatolojik Hastalıklarda Çinko`nun Önemi TÜKENDİ. Çocukluk Çağında Meningokok Hastalıkları KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 SORUDA ÇOCUKLARDA BESİN ALERJİLERİ Besin Alerjisi Nedir Ne Değildir? Kargo ücreti Alıcıya Aittir. ÇOCUK ENFEKSİYONLARINA GÜNCEL YAKLAŞIMLAR TÜKENDİ. Karotis Arter Darlıkları: Cerrahi Tedavi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 SORUDA AŞI KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Diyet & Dermatolojik Hastalıklar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. TUS VE YDUS İÇİN YENİDOĞAN SORU BANKASI Kargo Ücreti Alıcıya Aittir. Gölgenin Rengi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocukluk Çağında Akut İshalleri TÜKENDİ. Kanıta Dayalı Dermatolojik Tedavi E- Book 1 adet Makale Pratik Neonatoloji KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Biyoistatistik ve Kanıta Dayalı Laboratuar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR Yenidoğanın Enfeksiyon Hastalıkları E-Book Kuyruksuz Tilki KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Gölgesini Kaybeden Çocuk KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Uzun Kuyruk KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Bilge Kaplumbağa Evcimen KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Kaku KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 Soruda Pnömoni TÜKENDİ. 30 Soruda Primer İmmün Yetersizlikler KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Eyfel Kulesi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Luka`nın Çam Ağacı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Gölge Satıcısı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Gölgelerin İsyanı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Rüya Perisi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Sincap ile Fındık Ağacı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. ÇOCUKLARDA HER YÖNÜYLE COVİD-19 KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. MENOPOZ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

Üye Girişi

Zorunlu

Zorunlu

NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

₺250,00

Aynı Gün Kargolama - 3-4 İş Gününde Teslimat

Yazarlar : Dr. Ömür GÜNALDI, Doç. Dr. Erhan EMEL
Yayın Tarihi : 2014
ISBN : 978-605-64466-4-1
Baskı Sayısı :
Dil : Türkçe
Sayfa Sayısı : 320
Yayıncı : Selen Yayıncılık

NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Açıklaması

Şant cerrahisi, hidrosefali başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde çığır açmış olmasına rağmen, pek çok problemi de beraberinde getirmiştir. Bu problemler o kadar fazla ve karmaşıktır ki, şant tekniklerinin tanımlanmasıyla beraber, şant tarihi adeta komplikasyonlarla yazılmıştır. Günümüze kadar şant cerrahisi alanında hem cerrahi teknik hemde teknolojik imkanlar açısından büyük gelişmeler kaydedilmiştir. Bu konu hakkında geniş bilgi birikimine sahip olunmasıyla birlikte, şant komplikasyonları ve revizyon oranları azımsanmayacak derecede yüksektir. 
Bu kitap, hastanemiz nöroşirürji kliniği tarafından çıkarılmış ilk kitap olması nedeniyle hem hastanemiz hem de kliniğimiz için çok büyük önem arzetmektedir. Ayrıca benim için, kitap hazırlamanın ne derece güç ve meşakkatli olduğunu, bir kitap için ne kadar çok emek sarfedilmesi gerektiğini yaşayarak öğretmesi ve kitaplara bakış açımı değiştirmesi nedeniyle hayatıma farklı bir tat ve anlam katmıştır.
Kendi dilimizde çıkartmış olmaktan gurur duyduğumuz bu esere engin bilgi ve deneyimlerinin bir ürünü olarak bölüm yazılarıyla katkı sağlayan tüm yazarlarımıza, kitabın basılmasında sponsor olarak kitaba ve bilime olan desteğini bir kez daha kanıtlayan Bıçakçılar firmasına, kitabın hazırlanmasında her aşamada birlikte çalıştığımız Selen Yayıncılık’a ve bu yoğun dönemde manevi desteğini esirgemeyen aileme sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim. 
Kitabın tüm okurlarımıza ve nöroşirürji camiasına faydalı olmasını diliyor, kliniğimiz açısından  yeni bir dönemin başlangıcı olmasını temenni ediyorum..
Benzer Kitaplar

TUS VE YDUS İÇİN YENİDOĞAN SORU BANKASI Kargo Ücreti Alıcıya Aittir.

Selen Yayıncılık

60,00
İncele

Luka`nın Çam Ağacı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

Selen Yayıncılık

35,00
İncele

Kuyruksuz Tilki KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

Selen Yayıncılık

30,00
İncele

Pediatrik Gastroentroloji ve Beslenme KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

Selen Yayıncılık

50,00
İncele

Kardiyoloji Tanı ve Tedavi Yaklaşımları TÜKENDİ.

Selen Yayıncılık

0,00
İncele

ONLİNE DESTEK

0212 419 02 29 no'lu telefonu
arayarak bize ulaşabilirsiniz.

FAX

0212 476 51 95 no'lu telefona Fax gönderebilirsiniz.

E-POSTA DESTEK

info@kliniktipdergisi.com adresimiden bize ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure, Akbank Sanal Pos ile sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.