Kitaplarımız

Pediatri Uzmanı Nasıl Olurum Çocuklarda Ateş 30 Soruda Demir Çinko Birlikteliği Aile Hekimliği Başucu Kitabı TÜKENDİ. Alerjik Hastalıklara Pratik Yaklaşım Asid Peptik Hastalıklar Çocuklarda Alerji Tanıdan Tedaviye Hipertansıyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler TÜKENDİ Kalp Hastalıklarında Sizin Sorularınıza Cevaplar Pediatrik Gastroentroloji ve Beslenme Yetişkin ve Çocuklarda Probiyotikler TÜKENDİ. 30 Soruda Grip HİPERTANSİYON TANI VE TEDAVİSİ ÇOCUKLARDA ENFEKSİYON HASTALIKLARI Kardiyoloji Tanı ve Tedavi Yaklaşımları NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ Çocuklarda Antibiyotik Kullanım İlkeleri & Antibiyotikler Dermatolojik Hastalıklarda Çinko`nun Önemi TÜKENDİ. Çocukluk Çağında Meningokok Hastalıkları 30 SORUDA ÇOCUKLARDA BESİN ALERJİLERİ Besin Alerjisi Nedir Ne Değildir? ÇOCUK ENFEKSİYONLARINA GÜNCEL YAKLAŞIMLAR TÜKENDİ. Karotis Arter Darlıkları: Cerrahi Tedavi 30 SORUDA AŞI Diyet & Dermatolojik Hastalıklar TUS VE YDUS İÇİN YENİDOĞAN SORU BANKASI Gölgenin Rengi Çocukluk Çağında Akut İshalleri TÜKENDİ. Kanıta Dayalı Dermatolojik Tedavi E- Book 1 adet Makale Pratik Neonatoloji Biyoistatistik ve Kanıta Dayalı Laboratuar Yenidoğanın Enfeksiyon Hastalıkları E-Book Kuyruksuz Tilki Gölgesini Kaybeden Çocuk Uzun Kuyruk Bilge Kaplumbağa Evcimen Kaku 30 Soruda Pnömoni TÜKENDİ. 30 Soruda Primer İmmün Yetersizlikler Eyfel Kulesi Luka`nın Çam Ağacı Gölge Satıcısı Gölgelerin İsyanı Rüya Perisi Sincap ile Fındık Ağacı ÇOCUKLARDA HER YÖNÜYLE COVİD-19 MENOPOZ

Üye Girişi

Zorunlu

Zorunlu

Çok Satan Kitaplar

30 Soruda Pnömoni TÜKENDİ.

Selen Yayıncılık

0,00

Rüya Perisi

Selen Yayıncılık

30,00

12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi

 Çocuk Sağlığına Gönül Vermiş Arkadaşlar, 

     Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği olarak başladığımız yolumuza, Haziran 2018 itibarı ile Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak devam ediyoruz. Çalışmalarımızda, eğitimimizde, paylaşımlarımızda en önemli alanlardan birisi olan aşı ve bağışıklamanın ismimizde de yer alması bizim içimizi yeni bir heyecan ile doldurmakta. Bu çerçevede, daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz sempozyumlarımız ve 11 kongremizde olduğu gibi 12. Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’nin de, çocuk sağlığı alanındaki en güncel gelişmeleri gözden geçirdiğimiz, en yeni bilgileri konusunda uzman kişilerle değerlendirdiğimiz, birlikte tartışacağımız bir kongre olması için hep beraber çalışıyoruz. 

     Kongre olarak dalya dediğimiz yılımızda, coşkumuz daha da büyük. Öylesine ki, hazırlıklarına neredeyse 11. kongremiz biter bitmez başladık. 

     12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’nin, 27 - 31 Mart 2019?da, üçüncü yılımızda da, bizlere ev sahipliği yapacak olan, Belek - Antalya?da, Regnum Carya Resort Hotel?de gerçekleştirileceğini duyurmaktan mutluyuz. Doyuruculuğu yüksek bir bilimsel içerik, kanıta dayalı uygulamaların gündelik pratiğimize dökülebilmesi ve gelişen yeni yaklaşımların ülkemizde uygulanıp geliştirilmesi için bir araya gelirken, birlikte olduğumuz kongre ortamımızın da her yönü ile bizleri mutlu edecek koşulları taşıması en büyük isteğimiz. 

     Evimiz yeryuvarlağımız, geçen sene de belirttiğimiz gibi giderek küçülüyor ve bu küçülme her sene daha da hızlanıyor. Bilgi ve olanaklara erişmek de aslında giderek kolaylaşıyor. Biz, yaşadığımız teknik gelişmeleri kongremizde kullanarak, daha gündelik yaşamımıza dönük ve pratik paylaşımlar içerisinde olmayı amaçlıyoruz. Bu konuda sizlerden gelecek önerileri de bizlere iletmenizi rica ediyoruz. 

     Bir kez daha Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak, 27 - 31 Mart 2019?da 12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi?nde, bilimsel olarak dolu dolu ve nezih bir ortamda birlikte olmak üzere, 

     Katılımınızı, katkınızı, yararlanmanızı dileyerek... 

     Dr. Ateş Kara 
     Kongre Başkanı

 

http://cocukenfeksiyon2019.org/

ONLİNE DESTEK

0212 419 02 29 no'lu telefonu
arayarak bize ulaşabilirsiniz.

FAX

0212 476 51 95 no'lu telefona Fax gönderebilirsiniz.

E-POSTA DESTEK

info@kliniktipdergisi.com adresimiden bize ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure, Akbank Sanal Pos ile sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.