Üye Girişi

Zorunlu

Zorunlu

Çok Satan Kitaplar

Pediatri Uzmanı Nasıl Olurum

Selen Yayıncılık

120,00

Kuyruksuz Tilki

Selen Yayıncılık

12,00

12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi

 Çocuk Sağlığına Gönül Vermiş Arkadaşlar, 

     Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği olarak başladığımız yolumuza, Haziran 2018 itibarı ile Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak devam ediyoruz. Çalışmalarımızda, eğitimimizde, paylaşımlarımızda en önemli alanlardan birisi olan aşı ve bağışıklamanın ismimizde de yer alması bizim içimizi yeni bir heyecan ile doldurmakta. Bu çerçevede, daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz sempozyumlarımız ve 11 kongremizde olduğu gibi 12. Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’nin de, çocuk sağlığı alanındaki en güncel gelişmeleri gözden geçirdiğimiz, en yeni bilgileri konusunda uzman kişilerle değerlendirdiğimiz, birlikte tartışacağımız bir kongre olması için hep beraber çalışıyoruz. 

     Kongre olarak dalya dediğimiz yılımızda, coşkumuz daha da büyük. Öylesine ki, hazırlıklarına neredeyse 11. kongremiz biter bitmez başladık. 

     12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’nin, 27 - 31 Mart 2019?da, üçüncü yılımızda da, bizlere ev sahipliği yapacak olan, Belek - Antalya?da, Regnum Carya Resort Hotel?de gerçekleştirileceğini duyurmaktan mutluyuz. Doyuruculuğu yüksek bir bilimsel içerik, kanıta dayalı uygulamaların gündelik pratiğimize dökülebilmesi ve gelişen yeni yaklaşımların ülkemizde uygulanıp geliştirilmesi için bir araya gelirken, birlikte olduğumuz kongre ortamımızın da her yönü ile bizleri mutlu edecek koşulları taşıması en büyük isteğimiz. 

     Evimiz yeryuvarlağımız, geçen sene de belirttiğimiz gibi giderek küçülüyor ve bu küçülme her sene daha da hızlanıyor. Bilgi ve olanaklara erişmek de aslında giderek kolaylaşıyor. Biz, yaşadığımız teknik gelişmeleri kongremizde kullanarak, daha gündelik yaşamımıza dönük ve pratik paylaşımlar içerisinde olmayı amaçlıyoruz. Bu konuda sizlerden gelecek önerileri de bizlere iletmenizi rica ediyoruz. 

     Bir kez daha Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak, 27 - 31 Mart 2019?da 12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi?nde, bilimsel olarak dolu dolu ve nezih bir ortamda birlikte olmak üzere, 

     Katılımınızı, katkınızı, yararlanmanızı dileyerek... 

     Dr. Ateş Kara 
     Kongre Başkanı

 

http://cocukenfeksiyon2019.org/

ONLİNE DESTEK

0212 419 02 29 no'lu telefonu
arayarak bize ulaşabilirsiniz.

FAX

0212 476 51 95 no'lu telefona Fax gönderebilirsiniz.

E-POSTA DESTEK

info@kliniktipdergisi.com adresimiden bize ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure, Akbank Sanal Pos ile sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.