Kitaplarımız

Pediatri Uzmanı Nasıl Olurum KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocuklarda Ateş KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 Soruda Demir Çinko Birlikteliği TÜKENDİ. Aile Hekimliği Başucu Kitabı TÜKENDİ. Alerjik Hastalıklara Pratik Yaklaşım KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Asid Peptik Hastalıklar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocuklarda Alerji Tanıdan Tedaviye KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Hipertansıyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler TÜKENDİ Kalp Hastalıklarında Sizin Sorularınıza Cevaplar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Pediatrik Gastroentroloji ve Beslenme KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Yetişkin ve Çocuklarda Probiyotikler TÜKENDİ. 30 Soruda Grip KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. HİPERTANSİYON TANI VE TEDAVİSİ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. ÇOCUKLARDA ENFEKSİYON HASTALIKLARI KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Kardiyoloji Tanı ve Tedavi Yaklaşımları TÜKENDİ. NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocuklarda Antibiyotik Kullanım İlkeleri & Antibiyotikler KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Dermatolojik Hastalıklarda Çinko`nun Önemi TÜKENDİ. Çocukluk Çağında Meningokok Hastalıkları KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 SORUDA ÇOCUKLARDA BESİN ALERJİLERİ Besin Alerjisi Nedir Ne Değildir? Kargo ücreti Alıcıya Aittir. ÇOCUK ENFEKSİYONLARINA GÜNCEL YAKLAŞIMLAR TÜKENDİ. Karotis Arter Darlıkları: Cerrahi Tedavi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 SORUDA AŞI KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Diyet & Dermatolojik Hastalıklar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. TUS VE YDUS İÇİN YENİDOĞAN SORU BANKASI Kargo Ücreti Alıcıya Aittir. Gölgenin Rengi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Çocukluk Çağında Akut İshalleri TÜKENDİ. Kanıta Dayalı Dermatolojik Tedavi E- Book 1 adet Makale Pratik Neonatoloji KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Biyoistatistik ve Kanıta Dayalı Laboratuar KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR Yenidoğanın Enfeksiyon Hastalıkları E-Book Kuyruksuz Tilki KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Gölgesini Kaybeden Çocuk KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Uzun Kuyruk KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Bilge Kaplumbağa Evcimen KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Kaku KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 30 Soruda Pnömoni TÜKENDİ. 30 Soruda Primer İmmün Yetersizlikler KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Eyfel Kulesi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Luka`nın Çam Ağacı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Gölge Satıcısı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Gölgelerin İsyanı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Rüya Perisi KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Sincap ile Fındık Ağacı KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. ÇOCUKLARDA HER YÖNÜYLE COVİD-19 KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. MENOPOZ KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

Üye Girişi

Zorunlu

Zorunlu

12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi

 Çocuk Sağlığına Gönül Vermiş Arkadaşlar, 

     Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği olarak başladığımız yolumuza, Haziran 2018 itibarı ile Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak devam ediyoruz. Çalışmalarımızda, eğitimimizde, paylaşımlarımızda en önemli alanlardan birisi olan aşı ve bağışıklamanın ismimizde de yer alması bizim içimizi yeni bir heyecan ile doldurmakta. Bu çerçevede, daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz sempozyumlarımız ve 11 kongremizde olduğu gibi 12. Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’nin de, çocuk sağlığı alanındaki en güncel gelişmeleri gözden geçirdiğimiz, en yeni bilgileri konusunda uzman kişilerle değerlendirdiğimiz, birlikte tartışacağımız bir kongre olması için hep beraber çalışıyoruz. 

     Kongre olarak dalya dediğimiz yılımızda, coşkumuz daha da büyük. Öylesine ki, hazırlıklarına neredeyse 11. kongremiz biter bitmez başladık. 

     12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi’nin, 27 - 31 Mart 2019?da, üçüncü yılımızda da, bizlere ev sahipliği yapacak olan, Belek - Antalya?da, Regnum Carya Resort Hotel?de gerçekleştirileceğini duyurmaktan mutluyuz. Doyuruculuğu yüksek bir bilimsel içerik, kanıta dayalı uygulamaların gündelik pratiğimize dökülebilmesi ve gelişen yeni yaklaşımların ülkemizde uygulanıp geliştirilmesi için bir araya gelirken, birlikte olduğumuz kongre ortamımızın da her yönü ile bizleri mutlu edecek koşulları taşıması en büyük isteğimiz. 

     Evimiz yeryuvarlağımız, geçen sene de belirttiğimiz gibi giderek küçülüyor ve bu küçülme her sene daha da hızlanıyor. Bilgi ve olanaklara erişmek de aslında giderek kolaylaşıyor. Biz, yaşadığımız teknik gelişmeleri kongremizde kullanarak, daha gündelik yaşamımıza dönük ve pratik paylaşımlar içerisinde olmayı amaçlıyoruz. Bu konuda sizlerden gelecek önerileri de bizlere iletmenizi rica ediyoruz. 

     Bir kez daha Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği olarak, 27 - 31 Mart 2019?da 12. Ulusal Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Kongresi?nde, bilimsel olarak dolu dolu ve nezih bir ortamda birlikte olmak üzere, 

     Katılımınızı, katkınızı, yararlanmanızı dileyerek... 

     Dr. Ateş Kara 
     Kongre Başkanı

 

http://cocukenfeksiyon2019.org/

ONLİNE DESTEK

0212 419 02 29 no'lu telefonu
arayarak bize ulaşabilirsiniz.

FAX

0212 476 51 95 no'lu telefona Fax gönderebilirsiniz.

E-POSTA DESTEK

info@kliniktipdergisi.com adresimiden bize ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure, Akbank Sanal Pos ile sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.