Üye Girişi

Zorunlu

Zorunlu

Çok Satan Kitaplar

NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ

250,00 ₺

Aynı Gün Kargolama - 3-4 İş Gününde Teslimat

Yazarlar : Dr. Ömür GÜNALDI, Doç. Dr. Erhan EMEL
Yayın Tarihi : 2014
ISBN : 978-605-64466-4-1
Baskı Sayısı :
Dil : Türkçe
Sayfa Sayısı : 320
Yayıncı : Selen Yayıncılık

NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ Açıklaması

Şant cerrahisi, hidrosefali başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde çığır açmış olmasına rağmen, pek çok problemi de beraberinde getirmiştir. Bu problemler o kadar fazla ve karmaşıktır ki, şant tekniklerinin tanımlanmasıyla beraber, şant tarihi adeta komplikasyonlarla yazılmıştır. Günümüze kadar şant cerrahisi alanında hem cerrahi teknik hemde teknolojik imkanlar açısından büyük gelişmeler kaydedilmiştir. Bu konu hakkında geniş bilgi birikimine sahip olunmasıyla birlikte, şant komplikasyonları ve revizyon oranları azımsanmayacak derecede yüksektir. 
Bu kitap, hastanemiz nöroşirürji kliniği tarafından çıkarılmış ilk kitap olması nedeniyle hem hastanemiz hem de kliniğimiz için çok büyük önem arzetmektedir. Ayrıca benim için, kitap hazırlamanın ne derece güç ve meşakkatli olduğunu, bir kitap için ne kadar çok emek sarfedilmesi gerektiğini yaşayarak öğretmesi ve kitaplara bakış açımı değiştirmesi nedeniyle hayatıma farklı bir tat ve anlam katmıştır.
Kendi dilimizde çıkartmış olmaktan gurur duyduğumuz bu esere engin bilgi ve deneyimlerinin bir ürünü olarak bölüm yazılarıyla katkı sağlayan tüm yazarlarımıza, kitabın basılmasında sponsor olarak kitaba ve bilime olan desteğini bir kez daha kanıtlayan Bıçakçılar firmasına, kitabın hazırlanmasında her aşamada birlikte çalıştığımız Selen Yayıncılık’a ve bu yoğun dönemde manevi desteğini esirgemeyen aileme sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim. 
Kitabın tüm okurlarımıza ve nöroşirürji camiasına faydalı olmasını diliyor, kliniğimiz açısından  yeni bir dönemin başlangıcı olmasını temenni ediyorum..
Benzer Kitaplar

Gölgesini Kaybeden Çocuk

Selen Yayıncılık

12,00
İncele

30 Soruda Demir Çinko Birlikteliği

Selen Yayıncılık

60,00
İncele

Bilge Kaplumbağa Evcimen

Selen Yayıncılık

12,00
İncele

Çocuklarda Alerji Tanıdan Tedaviye

Selen Yayıncılık

60,00
İncele

Pratik Neonatoloji

Tıbbi Yayınlar Merkezi

162,00
İncele

ONLİNE DESTEK

0212 419 02 29 no'lu telefonu
arayarak bize ulaşabilirsiniz.

FAX

0212 476 51 95 no'lu telefona Fax gönderebilirsiniz.

E-POSTA DESTEK

info@kliniktipdergisi.com adresimiden bize ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure, Akbank Sanal Pos ile sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.