Kitaplarımız

Pediatri Uzmanı Nasıl Olurum Çocuklarda Ateş 30 Soruda Demir Çinko Birlikteliği Aile Hekimliği Başucu Kitabı TÜKENDİ. Alerjik Hastalıklara Pratik Yaklaşım Asid Peptik Hastalıklar Çocuklarda Alerji Tanıdan Tedaviye Hipertansıyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler TÜKENDİ Kalp Hastalıklarında Sizin Sorularınıza Cevaplar Pediatrik Gastroentroloji ve Beslenme Yetişkin ve Çocuklarda Probiyotikler TÜKENDİ. 30 Soruda Grip HİPERTANSİYON TANI VE TEDAVİSİ ÇOCUKLARDA ENFEKSİYON HASTALIKLARI Kardiyoloji Tanı ve Tedavi Yaklaşımları NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ Çocuklarda Antibiyotik Kullanım İlkeleri & Antibiyotikler Dermatolojik Hastalıklarda Çinko`nun Önemi TÜKENDİ. Çocukluk Çağında Meningokok Hastalıkları 30 SORUDA ÇOCUKLARDA BESİN ALERJİLERİ Besin Alerjisi Nedir Ne Değildir? ÇOCUK ENFEKSİYONLARINA GÜNCEL YAKLAŞIMLAR TÜKENDİ. Karotis Arter Darlıkları: Cerrahi Tedavi 30 SORUDA AŞI Diyet & Dermatolojik Hastalıklar TUS VE YDUS İÇİN YENİDOĞAN SORU BANKASI Gölgenin Rengi Çocukluk Çağında Akut İshalleri TÜKENDİ. Kanıta Dayalı Dermatolojik Tedavi E- Book 1 adet Makale Pratik Neonatoloji Biyoistatistik ve Kanıta Dayalı Laboratuar Yenidoğanın Enfeksiyon Hastalıkları E-Book Kuyruksuz Tilki Gölgesini Kaybeden Çocuk Uzun Kuyruk Bilge Kaplumbağa Evcimen Kaku 30 Soruda Pnömoni TÜKENDİ. 30 Soruda Primer İmmün Yetersizlikler Eyfel Kulesi Luka`nın Çam Ağacı Gölge Satıcısı Gölgelerin İsyanı Rüya Perisi Sincap ile Fındık Ağacı ÇOCUKLARDA HER YÖNÜYLE COVİD-19 MENOPOZ

Üye Girişi

Zorunlu

Zorunlu

Çok Satan Kitaplar

Gölge Satıcısı

Selen Yayıncılık

30,00

NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ

₺250,00

Aynı Gün Kargolama - 3-4 İş Gününde Teslimat

Yazarlar : Dr. Ömür GÜNALDI, Doç. Dr. Erhan EMEL
Yayın Tarihi : 2014
ISBN : 978-605-64466-4-1
Baskı Sayısı :
Dil : Türkçe
Sayfa Sayısı : 320
Yayıncı : Selen Yayıncılık

NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ Açıklaması

Şant cerrahisi, hidrosefali başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde çığır açmış olmasına rağmen, pek çok problemi de beraberinde getirmiştir. Bu problemler o kadar fazla ve karmaşıktır ki, şant tekniklerinin tanımlanmasıyla beraber, şant tarihi adeta komplikasyonlarla yazılmıştır. Günümüze kadar şant cerrahisi alanında hem cerrahi teknik hemde teknolojik imkanlar açısından büyük gelişmeler kaydedilmiştir. Bu konu hakkında geniş bilgi birikimine sahip olunmasıyla birlikte, şant komplikasyonları ve revizyon oranları azımsanmayacak derecede yüksektir. 
Bu kitap, hastanemiz nöroşirürji kliniği tarafından çıkarılmış ilk kitap olması nedeniyle hem hastanemiz hem de kliniğimiz için çok büyük önem arzetmektedir. Ayrıca benim için, kitap hazırlamanın ne derece güç ve meşakkatli olduğunu, bir kitap için ne kadar çok emek sarfedilmesi gerektiğini yaşayarak öğretmesi ve kitaplara bakış açımı değiştirmesi nedeniyle hayatıma farklı bir tat ve anlam katmıştır.
Kendi dilimizde çıkartmış olmaktan gurur duyduğumuz bu esere engin bilgi ve deneyimlerinin bir ürünü olarak bölüm yazılarıyla katkı sağlayan tüm yazarlarımıza, kitabın basılmasında sponsor olarak kitaba ve bilime olan desteğini bir kez daha kanıtlayan Bıçakçılar firmasına, kitabın hazırlanmasında her aşamada birlikte çalıştığımız Selen Yayıncılık’a ve bu yoğun dönemde manevi desteğini esirgemeyen aileme sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim. 
Kitabın tüm okurlarımıza ve nöroşirürji camiasına faydalı olmasını diliyor, kliniğimiz açısından  yeni bir dönemin başlangıcı olmasını temenni ediyorum..
Benzer Kitaplar

Gölgesini Kaybeden Çocuk

Selen Yayıncılık

12,00
İncele

Luka`nın Çam Ağacı

Selen Yayıncılık

35,00
İncele

Karotis Arter Darlıkları: Cerrahi Tedavi

Selen Yayıncılık

100,00
İncele

NÖROŞİRÜRJİDE ŞANT CERRAHİSİ

Selen Yayıncılık

250,00
İncele

ÇOCUK ENFEKSİYONLARINA GÜNCEL YAKLAŞIMLAR TÜKENDİ.

Selen Yayıncılık

0,00
İncele

ONLİNE DESTEK

0212 419 02 29 no'lu telefonu
arayarak bize ulaşabilirsiniz.

FAX

0212 476 51 95 no'lu telefona Fax gönderebilirsiniz.

E-POSTA DESTEK

info@kliniktipdergisi.com adresimiden bize ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure, Akbank Sanal Pos ile sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.